Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Najbliższe wydarzenie

11 grudnia 2022 14:00
VI MARECKI JARMARK ŚWIĄTECZNY

Kalendarium

Tutaj realizowany jest projekt grantowy Konwersja Cyfrowa Domów Kultury dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury

projekt Kurtyna Čiurlionisa

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020

projekt Tryptyk Romantyczny dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Biuletyn Informacji Publicznej

Tłumacz MIGAM
 
 
Facebook

osoby zakwalifikowane do Koncertu Galowego

PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNE MARKI POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA MARKI JACKA ORYCHA

II EDYCJA

KONCERT GALOWY, 26 LISTOPADA W MARECKIM CENTRUM EDUKACYJNO- REKREACYJNYM

 

Uczestnicy koncertu – TEATR, TANIEC

  1. Koło Teatralne HOLLYWOOD ze Szkoły Podstawowej nr. 2 im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków,
  2. Akademia Twórczych Działań INOJ z Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego,
  3. Formacja taneczna Dance Fire Kids z Akademii Pani Szafki, w układzie pt. W krainie muzyki,
  4. Maja Podgórska, solistka Disco Dance,
  5. Maja Tomala, solistka w tańcu akrobatycznym,
  6. Maja Zawistowska i Szymon Kurzela z Katolickiej Szkoły Podstawowej Księży Michalitów im. Ks. Bronisława Markiewicza, w układzie tańców standardowych,
  7. Wiktoria Gąsior i Adam Gryziak z Katolickiej Szkoły Podstawowej Księży Michalitów im. Ks. Bronisława Markiewicza, w układzie tańców latynoamerykańskich,
  8. Formacja Taneczna Dance Fire z Akademii Pani Szafki w układzie pt. Time,

Uczestnicy koncertu - WOKALIŚCI:

  1. Alicja Podgórska ze Szkoły Podstawowej nr.3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 r.
  2. Hanna Dromlewska ze Szkoły Sióstr Rodziny Maryi,
  3. Roksana Orzoł ze Szkoły Podstawowej nr. 3 Pomnik Zwycięstwa 1920 r.
  4. Studio Wokalne Mareckiego Ośrodka Kultury – Popatrzcie na Jamniczka,
  5. Dorota Kowalczyk z Mareckiego Ośrodka Kultury,
  6. Zofia Jaczewska,
  7. Alona Wasilewska Szkoła Podstawowa nr.3 Pomnik Zwycięstwa 1920 r.
  8. Schola Dziecięca z Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Pustelniku,
  9. Jagna Kryczka,
  10. Studio Wokalne Mareckiego Osrodka Kultury – Kociopieska piosenka,
  11. Super Trójka z Katolickiej Szkoły Podstawowej Księży Michalitów im. Ks. Bronisława Markiewicza,
  12. Julia Bojanowska ze Szkoły Podstawowej nr. 3 im. Pomnik Zwycięstwa 1920 r.
  13. Julia Górska,
  14. Kinga Rucińska i Piotr Ruciński.

 

Wyniki zostaną ogłoszone podczas Koncertu Galowego w dniu 26 listopada w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym. Wejściówki na Koncert Galowy są do pobrania na www.mokmarki.ploraz w sekretariacie MOK, ul Fabryczna 2.

 

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem