Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Najbliższe wydarzenie

4 lutego 2023 16:00
MARKOWE PLANSZÓWKI

Kalendarium

Tutaj realizowany jest projekt grantowy Konwersja Cyfrowa Domów Kultury dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury

projekt Kurtyna Čiurlionisa

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura - Interwencje 2020

projekt Tryptyk Romantyczny dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Biuletyn Informacji Publicznej

Tłumacz MIGAM
 
 
Facebook

warsztaty filmowe z Julią Adamczyk i Krzysztofem Zarzyckim

koszt 150 zł

zapisy w sekretariacie MOK, ul. Fabryczna 2 oraz na stronie www.mokmarki.pl, www.ewejsciowki.pl

ZNANE SCENY FILMOWE - to weekendowe warsztaty aktorskie, w których skupimy się głównie na pracy przed kamerą. Pod warsztat naszych zajęć zbierzemy znane sceny filmowe i serialowe.

Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z wykonaniem w zupełnie nowym wydaniu scen, które wcześniej być może znali z filmów. Słuchacze poznają techniki pracy przed kamerą oraz skondensowaną pracę nad scenami dialogowymi.

Słuchacze będą zmuszeni do przefiltrowania scen przez własną wrażliwość i wyobraźnię aktorską oraz do oderwania się od scen im dobrze znanych, zagranych przez gwiazdy filmowe. Ważne, aby podczas naszych warsztatów sceny wybrzmiały w sposób zupełnie nowy i nie były kopią z tych filmów, ogranicza nas tylko tekst scen, wszystko co pozostałe można stworzyć na nowo.

Podczas dwóch dni pracy wszyscy będziemy aktywnie tworzyć ekipę filmową. Wyposażymy zajęcia w profesjonalny sprzęt rejestrujący (kamery, mikrofony, światło) z Warszawskiej Szkoły Filmowej. Po warsztatach uczestnicy otrzymają zmontowane sceny na pamiątkę.

do pobrania - opis warsztatów

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem