Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Najbliższe wydarzenie

15 października 2019 11:00
ZESPÓŁ WOKALNY KLUBU SENIORA

Kup bilet online

Kalendarium

Projekt "Ciurlionis w labiryncie miasta" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Szanowni Państwo,

W powiecie wołomińskim realizowanych jest wiele różnorodnych inicjatyw kulturalnych. Wszystkie poprzedza akcja promocyjna wykorzystująca zróżnicowane, czasem bardzo oryginalne narzędzia. Chcemy stworzyć przegląd tych ciekawych i inspirujących dokonań.

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza do udziału w konkursie na plakat i film promocyjny pn. REKLAMA W KULTURZE.  Zapraszamy autorów materiałów promocyjnych z instytucji kultury, szkół, przedszkoli, placówek oświatowych, organizacji pozarządowych, instytucji prywatnych. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Mamy nadzieję, że wystawa, która będzie podsumowaniem konkursu stanie się przeglądem inspirujących prac i panoramą inicjatyw kulturalnych powiatu wołomińskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada w wersji elektronicznej lub papierowej. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy odbędzie się 20 listopada w Pałacu w Chrzęsnem podczas Giełdy Projektów Edukacji Kulturalnej Powiatu Wołomińskiego. Istnieje możliwość skorzystania ze zbiorowego dojazdu do Pałacu w Chrzęsnem.

W załączeniu przesyłamy regulamin, kartę zgłoszenia oraz program Giełdy.
Więcej informacji: Aleksandra Sarnowska, tel. 22 781 14 06, o.sarnowska@mokmarki.pl.

 

Zapraszamy!

do pobrania: regulamin

do pobrania: zaproszenie na konkurs

do pobrania: formularz zgłoszeniowy

formularz zgłoszeniowy w wersji elektronicznej

Ten serwis używa plików cookies do potrzeb zbierania danych statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem